Soffbord art déco

Soffbord art déco
Soffbord art déco
Soffbord art déco
Soffbord art déco
Soffbord art déco
Soffbord art déco
Soffbord art déco
Soffbord art déco

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets första hälft, art déco, ek/ask, skiva av tjockt härdat glas, belysning inuti (enkel ljuskälla), höjd ca 55, diameter ca 90 cm

Bruksslitage, slitage på faner, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

735079

2020-02-16