Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SATSBORD, (4 dlr) sekelskifte 1900, gustaviansk stil, förgyllda, höjd ca 57, 57x32 - höjd ca 42, 40x32
Slitage på skivor, avslag, fuktskador
735083
2020-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här