Satsbord 4 dlr

Satsbord 4 dlr
Satsbord 4 dlr
Satsbord 4 dlr
Satsbord 4 dlr
Satsbord 4 dlr
Satsbord 4 dlr
Satsbord 4 dlr
Satsbord 4 dlr
Satsbord 4 dlr
Satsbord 4 dlr

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SATSBORD, (4 dlr) sekelskifte 1900, gustaviansk stil, förgyllda, höjd ca 57, 57x32 - höjd ca 42, 40x32

Slitage på skivor, avslag, fuktskador

735083

2020-02-16