Klubbat för:
850 SEK
2 000 SEK
KÖNIGLICHE PORZELLAN-MANUFAKTUR, Berlin, piedestal, porslin, 1800-tal, målad och förgylld dekor, diameter 23 cm, höjd 14 cm
Bruksslitage
735087
2020-02-16