Königliche Porzellan-Manufaktur Berlin

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

KÖNIGLICHE PORZELLAN-MANUFAKTUR, Berlin, piedestal, porslin, 1800-tal, målad och förgylld dekor, diameter 23 cm, höjd 14 cm

Bruksslitage

735087

2020-02-16