Smycken i silver

Smycken i silver
Smycken i silver
Smycken i silver
Smycken i silver
Smycken i silver
Smycken i silver
Smycken i silver
Smycken i silver
Smycken i silver
Smycken i silver
Smycken i silver
Smycken i silver

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SMYCKEN, 5 dlr, silver, kamé, brosch i form av solfjäder, akantusblad, blomma (det senare förgyllt) samt armband, Indien, armbandets största vidd ca 6,5 cm, armband samt spännen vikt ca 10 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

735091

2020-02-17