Smycken i silver
Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
SMYCKEN, 5 dlr, silver, kamé, brosch i form av solfjäder, akantusblad, blomma (det senare förgyllt) samt armband, Indien, armbandets största vidd ca 6,5 cm, armband samt spännen vikt ca 10 g
Bruks och åldersrelaterat slitage
735091
2020-02-17