Bordslampor Aneta

Bordslampor Aneta
Bordslampor Aneta
Bordslampor Aneta
Bordslampor Aneta
Bordslampor Aneta
Bordslampor Aneta
Bordslampor Aneta
Bordslampor Aneta

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, ett par, mässing, Aneta, 1900-talets andra hälft, höjd ca 74 cm inkl skärm.
Skador: Bruksslitage, ej funktionstestade.

Bruksslitage, ej funktionstestade., SAV garanterar ej funktionen

735093

2020-02-16