Lennart Jirlow färglitografi
Valmis
2020-02-10
735094
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Violinist efter konserten,
signerad L. Jirlow, 55/310, färglitografi, Mourlot Paris, bildmått ca 54x38 cm
Blekt