Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Violinist efter konserten,
signerad L. Jirlow, 55/310, färglitografi, Mourlot Paris, bildmått ca 54x38 cm

Blekt

735094

2020-02-10