Allan Österlind oljemålning

Allan Österlind oljemålning
Allan Österlind oljemålning
Allan Österlind oljemålning
Allan Österlind oljemålning
Allan Österlind oljemålning
Allan Österlind oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALLAN ÖSTERLIND (1855-1938): Figurscen med dansande kvinnor och gitarrist, signerad Österlind, olja på pannå, ca 55x38 cm

735095

2020-02-09