Solstol

Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol
Solstol

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOLSTOL, rotting, 1900-tal, sittkudde i beige tyg, ställbar rygg, sitthöjd ca 36 cm

Bruksslitage, patina

735105

2020-02-16