Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN OTTO LINDSTRÖM (1883-1930): Kustmotiv trol. från Bretagne, signerad och daterad Paris 1909, olja på duk, ca 48x133 cm
Krackelyr och smärre färgbortfall
735110
2020-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här