Sven Otto Lindström oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN OTTO LINDSTRÖM (1883-1930): Kustmotiv trol. från Bretagne, signerad och daterad Paris 1909, olja på duk, ca 48x133 cm

Krackelyr och smärre färgbortfall

735110

2020-02-09