Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖKBORD, funkis, 1930/40-tal, betsat lövträ, intarsiadekor, glasskiva, två lådor samt två skåpsdörrar, ca 60x60 cm höjd 58 cm.
Bruksslitage.nyckel medfäljer som ej passar
735114
2020-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här