Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖKBORD, funkis, 1930/40-tal, betsat lövträ, intarsiadekor, glasskiva, två lådor samt två skåpsdörrar, ca 60x60 cm höjd 58 cm.

Bruksslitage.nyckel medfäljer som ej passar

735114

2020-02-16