Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PHILIPPE STARCK, 4 st, "Charles Ghost", barstolar/höga pallar i olika färger, Kartell, sitthöjd ca 76 cm
Bruksslitage, repor, märken
735123
2020-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här