Philippe Starck 4 st "Charles Ghost" pallar

Philippe Starck 4 st
Philippe Starck 4 st
Philippe Starck 4 st
Philippe Starck 4 st
Philippe Starck 4 st
Philippe Starck 4 st
Philippe Starck 4 st
Philippe Starck 4 st

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIPPE STARCK, 4 st, "Charles Ghost", barstolar/höga pallar i olika färger, Kartell, sitthöjd ca 76 cm

Bruksslitage, repor, märken

735123

2020-02-16