Franco Costa

Franco Costa
Franco Costa
Franco Costa
Franco Costa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRANCO COSTA (född 1934): "Church on the snow", signerad a tergo, olja på duk, 76x61 cm

735124

2020-02-11