Bricka nysilver

Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, pläter, 1900-talets början, oval, gallerkant med infällda handtag, på tassar, längd ca 62 cm

Slitage, repor

735134

2020-02-11