Salvador Dali "Quevedos Visioner"
Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): "Quevedos visioner", portfölj med sex torrnålsgravyrer med kolorering, 1975, samtliga signerade med blyerts samt numrerade 82/300, utgiven av Galerie Börjeson, Malmö, tygklädd förvaringsbox
Ej examinerade ur ram
735155
2020-02-17