Charles Roka olja på duk

Charles Roka olja på duk
Charles Roka olja på duk
Charles Roka olja på duk
Charles Roka olja på duk
Charles Roka olja på duk
Charles Roka olja på duk

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROKA, Charles (1912-1999): Kvinnoporträtt, signerad Roka, olja på duk, 79,5x63 cm

735159

2020-02-16