Lennart Jirlow färglitografi
2020-02-10
735164
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): I vinkällaren, signerad L. Jirlow, 55/310, färglitografi, Mourlot Paris, bildmått ca 38x55 cm
Blekt