RAM tenn

RAM tenn
RAM tenn
RAM tenn
RAM tenn
RAM tenn
RAM tenn
RAM tenn
RAM tenn

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

RAM, tenn, Italien, Figura Piero Per Atena, 1900-talets andra hälft, mäter ca 41x41 cm.

Smärre ytslitage

735175

2020-02-09