Matsalsgrupp

Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATGRUPP, 1900-talets andra hälft, betsat lövträ, rokokostil, Möbelboning i Tibro AB, datering undertill 1994, bestående av: 10 stolar, 1 par karmstolar, matbord, bordets höjd 73, 170x120, 3 iläggsskivor vardera 48 cm

Bruksslitage

735196

2020-02-11