Jacob Dahlgren etsning
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JACOB DAHLGREN (född 1970): "V", färgetsning, signerad, 25/35, ca 39,5x39,5 cm
Kuntoraportti
735202
Päivämäärä:
2020-02-09