Ulf Trotzig färglitografi

Ulf Trotzig färglitografi
Ulf Trotzig färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF TROTZIG (1925-2013): Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 29/70, bildyta ca 60x34,5 cm

735211

2020-02-09