Meta Isaeus-Berlin färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

META ISÆUS-BERLIN (född 1963): Komposition, färglitografier, signerad och numrerad 21/35, bildmått 47x63 cm

735217

2020-02-09