Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JULIO CARPIONI hans krets, Venetiansk skola, omkring 1660, Flykten ur Egypten, olja på duk, 52 x 44 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Mauduit, Etienne, Paris.
Dubblerad. Äldre lagningar
735222
2020-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här