Flykten ur Egypten

Flykten ur Egypten
Flykten ur Egypten
Flykten ur Egypten
Flykten ur Egypten

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JULIO CARPIONI hans krets, Venetiansk skola, omkring 1660, Flykten ur Egypten, olja på duk, 52 x 44 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Mauduit, Etienne, Paris.

Dubblerad. Äldre lagningar

735222

2020-02-09