Max Knutsen

Max Knutsen
Max Knutsen
Max Knutsen
Max Knutsen
Max Knutsen
Max Knutsen
Max Knutsen
Max Knutsen
Max Knutsen
Max Knutsen

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX KNUTSEN, (3) färglitografier, tre stycken, kung Carl XVI Gustaf, Kronprinsessan Victoria samt drottning Silvia, signerade och numrerade Max knutsen, numrerad 71/225, 77/225, 72/225, bladstrl: 46x32 cm

735232

2020-02-11