Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LOCKURNOR, 3 st, VASER, 2 st, porslin, Imari, Japan, 1900-talet första hälft, höjd 10-16 cm
2 lockurnor med lagningar
735243
2020-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här