Vaser mm Imari Japan

Vaser mm Imari Japan
Vaser mm Imari Japan
Vaser mm Imari Japan
Vaser mm Imari Japan
Vaser mm Imari Japan
Vaser mm Imari Japan
Vaser mm Imari Japan
Vaser mm Imari Japan
Vaser mm Imari Japan
Vaser mm Imari Japan
Vaser mm Imari Japan
Vaser mm Imari Japan
Vaser mm Imari Japan
Vaser mm Imari Japan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LOCKURNOR, 3 st, VASER, 2 st, porslin, Imari, Japan, 1900-talet första hälft, höjd 10-16 cm

2 lockurnor med lagningar

735243

2020-02-09