Paul Osipow

Paul Osipow
Paul Osipow
Paul Osipow
Paul Osipow
Paul Osipow
Paul Osipow
Paul Osipow
Paul Osipow

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL OSIPOW (Finland född 1939): Komposition, signerad och daterad Paul Osipow -01, etsning, bladstrl. ca 27x39,5 cm

Vänster nedre hörn med veck.

735251

2020-02-11