Birgitta Södergren matta

Birgitta Södergren matta
Birgitta Södergren matta
Birgitta Södergren matta
Birgitta Södergren matta
Birgitta Södergren matta
Birgitta Södergren matta

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGITTA SÖDERGREN, matta, rölakan, 1950/60-tal, monogramsignerad BS, ca 300x190 cm

Fläckar

735267

2020-02-12