Figurin Dresden

Figurin Dresden
Figurin Dresden
Figurin Dresden
Figurin Dresden
Figurin Dresden
Figurin Dresden
Figurin Dresden
Figurin Dresden
Figurin Dresden
Figurin Dresden

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURIN, Dresden, i form av häst och vagn, 1900-tal, bemålat porslin, höjd ca 19, längd 28 cm

Smärre slitage

735281

2020-02-20