Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, fanérad med mahogny samt intarsiadekor i lister, invändigt med klädda hyllplan, höjd 182, 70x36 cm
Smärre slitage
735289
2020-02-12