Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
PIERRE LAFITTE (född 1914-?), Blomsterstilleben, signerad T.H. Jansen, olja på duk, signerad T.H. Jansen, ca 50x61 cm,
Lafitte går även under namnet T.H. Jansen
735291
2020-02-11