Pierre Lafitte

Pierre Lafitte
Pierre Lafitte
Pierre Lafitte
Pierre Lafitte
Pierre Lafitte
Pierre Lafitte

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

PIERRE LAFITTE (född 1914-?), Blomsterstilleben, signerad T.H. Jansen, olja på duk, signerad T.H. Jansen, ca 50x61 cm,

Lafitte går även under namnet T.H. Jansen

735291

2020-02-11