Silver England

Silver England
Silver England
Silver England
Silver England
Silver England
Silver England
Silver England
Silver England
Silver England
Silver England
Silver England
Silver England

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÅSSNIPA, GRÄDDKANNA, SALTKAR, 3 dlr., silver, England, 1900-tal, höjd ca 5-9 cm, vikt ca 205 g

Smärre slitage

735295

2020-02-13