Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SÅSSNIPA, GRÄDDKANNA, SALTKAR, 3 dlr., silver, England, 1900-tal, höjd ca 5-9 cm, vikt ca 205 g
Smärre slitage
735295
2020-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här