Beck & Jung oljemålning

Beck & Jung oljemålning
Beck & Jung oljemålning
Beck & Jung oljemålning
Beck & Jung oljemålning
Beck & Jung oljemålning
Beck & Jung oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Sky Mirror", signerad och daterad Beck & Ljung 1982, olja på duk, ca 130x160 cm
UTSTÄLLD: Bengt Tornvall Konsthandel

Smärre tryckskador

735304

2020-02-20