Arne Ödberg oljemålning

Arne Ödberg oljemålning
Arne Ödberg oljemålning
Arne Ödberg oljemålning
Arne Ödberg oljemålning
Arne Ödberg oljemålning
Arne Ödberg oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE ÖDBERG (1909-1954): olja på pannå, svagt signerad, porträtt. 62 x 40 cm.

Färgbortfall, skador på pannå.

735316

2020-02-23