Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE ÖDBERG (1909-1954): olja på pannå, svagt signerad, porträtt. 62 x 40 cm.
Färgbortfall, skador på pannå.
735316
2020-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här