Broscher Butler & Wilson

Broscher Butler & Wilson
Broscher Butler & Wilson
Broscher Butler & Wilson
Broscher Butler & Wilson
Broscher Butler & Wilson
Broscher Butler & Wilson
Broscher Butler & Wilson
Broscher Butler & Wilson

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BUTLER & WILSON, broscher, 2 st, förgylld metall, England, 1990-tal, föreställande lejon på kunglig krona resp. sköld med pärlimitationer samt dekor av kors och fleur-de-lis, höjd ca 5 resp. 6 cm

735327

2020-02-11