Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, 1900-talets andra hälft, Kina, skåp med bakomliggande hyllinredning, överdel med 2 lådor, målad dekor, höjd ca 95, 90x38 cm

Bruksslitage

735331

2020-02-12