Steiff elefant

Steiff elefant
Steiff elefant
Steiff elefant
Steiff elefant
Steiff elefant
Steiff elefant
Steiff elefant
Steiff elefant

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEIFF ELEFANT, 1930-tal, blond plysch, stående på en metallställning med blå trähjul, ljuddosa, knapp i vänster öra, höjd ca 32 cm

Täcke saknas, slitage , hål, defekt ljudlåda

735338

2020-02-10