Skärp Celine

Skärp Celine
Skärp Celine
Skärp Celine
Skärp Celine
Skärp Celine
Skärp Celine

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CELINE, skärp, 2 st, spännen i gul- resp. vitmetall med Celines logotype, 1990-tal, vändbara blått/grönt resp. svart/brunt, märkta Made in Italy, längd ca 108 resp. 122 cm

Bruksslitage

735343

2020-02-11