Tillbaka till katalog
Bordslampor bla SKJ Skellefteå
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
BORDSLAMPOR, 2 st, 1960-tal, SKJ Skellefteå vitlackerad metallstomme, riktbar lamparm i mässing, höjd ca 48 cm, samt mindre lampa i mässing med riktbar skärm höjd 33 cm.
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
735352
Datum:
2020-02-10