Tillbaka till katalog

Bordslampor bla SKJ Skellefteå

Bordslampor bla SKJ Skellefteå
Bordslampor bla SKJ Skellefteå
Bordslampor bla SKJ Skellefteå
Bordslampor bla SKJ Skellefteå
Bordslampor bla SKJ Skellefteå
Bordslampor bla SKJ Skellefteå
Bordslampor bla SKJ Skellefteå
Bordslampor bla SKJ Skellefteå

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

BORDSLAMPOR, 2 st, 1960-tal, SKJ Skellefteå vitlackerad metallstomme, riktbar lamparm i mässing, höjd ca 48 cm, samt mindre lampa i mässing med riktbar skärm höjd 33 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

735352

Datum:

2020-02-10