Sengustaviansk skänk

Sengustaviansk skänk
Sengustaviansk skänk
Sengustaviansk skänk
Sengustaviansk skänk
Sengustaviansk skänk
Sengustaviansk skänk
Sengustaviansk skänk
Sengustaviansk skänk

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÄNK, 1800-tal, sengustaviansk, räfflade dörrar, sarg, gråmålad, invändigt med hyllplan, höjd 129, 122x41 cm

Lös listdel medföljer, senare bemålad, slitage, del av bakstycke löst

735353

2020-02-10