Curt Hansson bronsskulptur

Curt Hansson bronsskulptur
Curt Hansson bronsskulptur
Curt Hansson bronsskulptur
Curt Hansson bronsskulptur
Curt Hansson bronsskulptur
Curt Hansson bronsskulptur
Curt Hansson bronsskulptur
Curt Hansson bronsskulptur
Curt Hansson bronsskulptur
Curt Hansson bronsskulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT HANSSON (född 1907): Skulptur, 3 delad, brons, monogramsignerad CH, numrerad 121/200, höjd 8, 14x12 cm

735355

2020-02-10