Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 3 dlr, 1900-talets början, jugend, fanérat i mahogny, skulpterad dekor, beslag i mässing, höjd ca 76, 142x84 cm

Blekt skiva, två draghandtag saknas, ytskador, nyckel saknas

735357

2020-02-11