Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 3 dlr, 1900-talets början, jugend, fanérat i mahogny, skulpterad dekor, beslag i mässing, höjd ca 76, 142x84 cm
Blekt skiva, två draghandtag saknas, ytskador, nyckel saknas
735357
2020-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här