Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Minerva", dagbädd, France & Søn, Danmark, 1960-tal, teak, längd ca 196 cm
Bruksslitage, mindre märken
735368
2020-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här