Soffa Minerva Peter Hvidt & Orla Mölgaard

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Minerva", dagbädd, France & Søn, Danmark, 1960-tal, teak, längd ca 196 cm

Bruksslitage, mindre märken

735368

2020-02-10