Klubbat för:
40 EUR
Utropspris
150 EUR
HEIKKI TURUNEN, golvlampa 930-146, "Valio", Stockmann Orno 1980-tal, vit metall samt akrylskärm, höjd 132 cm, diameter 40 cm
Lätt slitage
735378
2020-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här