Heikki Turunen golvlampa 930-146

Klubbat för:

40 EUR

Schätzwert

150 EUR

Beschreibung

HEIKKI TURUNEN, golvlampa 930-146, "Valio", Stockmann Orno 1980-tal, vit metall samt akrylskärm, höjd 132 cm, diameter 40 cm

Zustandsbeschreibung

Lätt slitage

735378

2020-02-10