Tillbaka till katalog
Takplafond med prismor
Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TAKPLAFOND, 1900-talets andra hälft, prismor med stomme i mässing, elektrifierad, med 4 ljuspunkter, höjd ca 25, diameter 42 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
735383
Datum:
2020-02-17