Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
MASSIMO CAMPIGLI (1895-1971): Figurkomposition, blandteknik, signerad och daterad 51, motivmått ca 26x18,5 cm
Ej examinerad ur ram
735388
2020-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här